1. İade Koşulları

Müşterinin ürünün teslim alındığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde sebep belirtmeksizin ürünü iade etme hakkı mevcut olup, iade edilecek ürün aşağıda belirtilen adrese yapılmalıdır.

İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, ambalajı açılmış ve/veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturası (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

Sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene etmeniz gerekmekte olup; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almamanız gerekmektedir. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecek, iadeniz kabul edilmeyecektir.

İade Adresi:

CEKK AROMA VE KOZMETIK A.Ş.

Yenibosna merkez Mah. Ladin Sok. Town Ofis No:36 D:15 34197 Bahçelievler, ISTANBUL

Geri Ödeme:

Ürünün iadesinin firmamızca kabul edilmesi halinde nakit ile yapılan ödemelerde, ürün tutarı 14 gün içinde kişiye nakden ve defaten ödenir; Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise, ürün tutarı, ürün iadesinin firmamız tarafından kabul edilmesinde sonra 14 gün içerisinde ilgili bankaya iade edilir. Kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından alıcı hesabına yansıtılması bankanızın inisiyatifindedir.

2. Sipariş İptali

Yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır. 

Sipariş iptali talebiniz onaylandıktan sonra, siparişinizin ödemesi kredi kartınızdan alındı ise, kartınıza iade işlemi yapılacaktır. Geri ödemeler banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.