Doğa bize, eşine rastlanmayacak çeşitlikte ve güzellikte kokular sunar. Bu sonsuz repertuvarda yaşayan her çiçeğin, her meyvenin, her bitkinin kendine has bir kokusu, bir notası vardır.
İster bir bayırın eteklerinde ister bir ağacın dalında ister bir dağın zirvesinde olsun o kokulara ulaşabilmek ve o notaların karışımından eşsiz melodiler yaratabilmektir önemli olan.
Bu yüzden en güzel ve en kalıcı kokuların adı hep Vavana’dır.
Ve işte bu yüzdendir ki yıllardır en ayrıcalıklı mekanlar hep Vavana kokar.

Vavana’yı bu kadar farklı kılan nedir?

Kurulduğumuz günden bu yana kendimizi hep kalıpların dışında düşünmeye adadık. Kullanıcıları için sadece etkili ürünler üreten değil, onların hayatlarına dokunan, mutluluklarının parçası olan bir marka olmalıydık. Bir yandan ürünlerimizde yüksek oranda esansiyel yağlar kullanırken diğer yandan Avrupa Kimyasallar Ajansı CLP ve Kaliforniya Prop 65 (25 Şubat 2022) regülasyonlarının listelemiş olduğu direkt sentetik kanserojen hammaddelerini izin verilen oranlarda dahi kullanmıyoruz. Bu yüzden esanslarımız doğru formülle vücutta parfüm olarak dahi kullanılabilmektedir. Tüm bunlara ek olarak esanslarımızın üretiminde Uluslararası Koku Derneği IFRA’nın en son Regülasyonları (50th Amendment) uygulanmaktadır